נחמני בר – מורין | משרד עורכי דין | 09-8651112                      צילום : ענת גבע-שרון             כתיבה : שירי הירש
  חקירה פלילית | הכנה, ליווי והדרכה בחקירה פלילית

מה כולל ליווי עורך דין בחקירות פליליות - חקירת משטרה
ו/או חקירת מצ"ח ?

חקירה פלילית היא השלב הקריטי ביותר בהליך הפלילי. התנהגות נכונה בחקירה, בהתאם לליווי, ייעוץ והדרכה מקצועיים, יכולה להוביל לסגירת התיק. לעיתים ניסיון להתמודד עם חקירה פלילית ללא הדרכה מקצועית, עלול להוביל להגשת כתב אישום ו/או לנקיטת הליכים נוספים כנגד החשוד (רק בשל התנסחות לא נכונה שנובעת מהיעדר הדרכה מקצועית).

1הכנה לחקירה פלילית. ליווי והדרכה לפני חקירה פלילית.

2. ליווי מלא בתהליך חקירה פלילית כולל גם הכנה יסודית ומקצועית לחקירה וגם זמינות מלאה לייעוץ וליווי במהלך החקירה הפלילית עצמה. עורכי הדין במשרדנו מנוסים מיומנים ומחויבים באופן טוטאלי למתן ליווי מיטבי כאמור.

3. במידת הצורך, הליווי כולל עריכת שימוע שבמהלכו משכנעים את הגורמים המוסמכים לסגור את התיק ולא להגיש כתב אישום.

זומנת לחקירה ? התייעצות מבעוד מועד עם עו"ד פלילי מומחה, חיונית ועלולה לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד.

ליווי עו"ד בחקירה, מאפשר לחשוד להבין מהן ההשלכות של החדשות בגינן הוא נחקר, מה צפוי לו בחקירה, מהן זכויותיו החוקתיות, אלו תחבולות בחקירה ניתן להפעיל כנגדו וכיצד להימנע מליפול ב"מלכודות" שטומנים לו החוקרים וכיצד לנסח את דבריו באופן שיובנו כראוי ולא יפורשו כנגדו.
מכיוון ששלב החקירה בתיק פלילי קובע ולעיתים חורץ את דינו של הנאשם בתיק; חשוב להיוועץ עם עו"ד המנוסה בליווי חשודים ונאשמים בחקירות משפטיות.

הדרכה משפטית לפני חקירה פלילית
משרדנו מתייחס לשלב ייעוץ לפני חקירה, כמו טיפול חירום רפואי להצלת חיים.
הדרכה מקצועית של עו"ד בעל ניסיון, תתייחס גם לפן המשפטי של הנושא הנחקר וגם להיבטים הפסיכולוגים המורכבים, של לחץ בחקירה והתמודדות עם חוקרים.
במיוחד עבור אנשים נורמטיביים שאינם מורגלים במפגש עם מערכת האכיפה הפלילית והמשטרה – חשוב שיקבלו ליווי מקצועי, יסודי, אמין ואישי. משרדנו מלווה תדיר קצינים ונושאי משרה בכירים בצה"ל, במשטרה (מול מח"ש), בשב"ס ובארגונים גדולים אחרים במגזר הציבורי והפרטי.

מדוע קריטי לקבל ייעוץ מעו"ד פלילי כבר בשלב חקירה פלילית ?
אדם המוזמן לחקירה פלילית במשטרה או במצ"ח בכלל (וללא עבר פלילי בפרט), עלול לחרוץ את התיק כבר בשלב זה. עו"ד פלילי מנוסה המלווה את הנחקר בשלב החקירה, עשוי לסייע להקטין את החשדות העומדות כנגדו ואף לגרום לביטול החשדות והמשפט כולו. לכן חיוני להיוועץ עם עו"ד פלילי בעל עבר עשיר בתחום, כדי לקבל את המידע והכלים המקצועיים כבר בשלב זה.

יצירת קשר
זקוק/ה לייעוץ משפטי ? זומנת לחקירה ? נעצרת על רקע עבירה פלילית אזרחית או צבאית ? עורכי הדין במשרד  – נחמני – בר – מורין זמינים 24 שעות ביממה
להתייעצות עם עורכי הדין התקשרו 09-8651112
או מלאו פרטיך בטופס משמאל ואנו נחזור אליכם בשעות הקרובות.

משרדנו ממוקם ברחוב המלאכה 43 בלב איזור התעשייה פולג בנתניה.

09-8651112
צור קשר

שם מלא:

דוא”ל:

טלפון:
סיבת הפניה:

לתיאום ייעוץ ו/או פגישה ראשונית
ללא תשלום וללא התחייבות
מלא/י פרטיך כאן